Aktuality

První 1 2 Poslední

Virtuální veletrh IT meets OT přinesl spoustu hodnotných informací

07.03.2021
zaverecna-zprava.jpg

Tématem již druhého setkání, které uspořádala platforma Industry Education ve spolupráci s firmou Sabre ve dnech 2.–4. března, bylo sbližování informačních a provozních technologií – tedy těch, které řídí výrobu či obecně provoz. I když očekávání byla vyšší, nakonec dopadl vcelku dobře.

celý článek
 

Industry Education na veletrhu IT meets OT s vlastním stánkem

15.02.2021
a5-stanek-ie.jpg

Využili jsme příležitosti moci si „na vlastní kůži“ vyzkoušet, jaké to je být vystavovatelem na naší vlastní akci. Vybrali jsme si z naší nabídky zlatý stánek C a „postavili“ si ho od základů. A jak to dopadlo? Posuďte sami: přijďte se na něj podívat, veletrh začíná již 2. března.

celý článek
 

IT meets OT ukáže, jak vypadá sbližování informačních a provozních...

03.02.2021
virtualni-podium.jpg

Zveme vás na již 2. virtuální veletrh, který pořádáme pod hlavičkou Industry Education.

celý článek
 

Aktualizovali jsme program kurzů a webinářů

11.01.2021
a3-kurzy.jpg

Již na začátku při zakládání firmy jsme se zavázali, že budeme veškerou naši nabídku a služby průběžně aktualizovat podle potřeb a přání našich zákazníků. A také na základě analýz, které si sami děláme ve spolupráci s čelnými odborníky.

celý článek
 

Přejeme všem veselé Vánoce a šťastný nový rok

20.12.2020
a2-pf21.jpg

Za celý tým interních i externích spolupracovníků Industry Education přejeme všem našim zákazníkům, partnerům a přátelům ničím nerušené prožití svátků vánočních a do nového roku jen vše dobré.

celý článek
 

Uspořádali jsme první virtuální veletrh

30.11.2020
a1-formy.jpg

Společnost Industry Education uspořádala ve spolupráci s firmou Sabre ve dnech 24.–26. listopadu odborné setkání výrobců a opraven forem s dodavateli pod názvem Výroba forem 2020.

celý článek
 

Investovat v době nejistoty? Ano, ale chce to odvahu

14.10.2020
investice.jpg

Na stav nejistoty až ohrožení, který teď prožívá naprostá většina z nás, reagujeme každý jinak. Někdo má tendence na vše rezignovat a ponořit se do deprese, jiný se snaží popírat realitu do samého konce a opakovat sobě i druhým, že se vlastně „nic neděje“. Extrémy většinou nikdy nebývají dobré a stejně je tomu i teď. Děje se, přátelé, situace je...

celý článek
 

Digitální transformace firmy – proč vůbec a jak na ni?

24.09.2020
jiri-bavor2.jpg

V úterý 22. září 2020 jsme se zúčastnili jako partneři konference „Předběhněte konkurenci díky investicím do inovací s dotační podporou“, kterou pořádala regionální Hospodářská komora v Pardubicích ve spolupráci s Asociací dotačních poradců a jejich členské agentury Grantex.

celý článek
 

Spolupráce Grantex a Industry Education poskytuje přidanou hodnotu...

24.09.2020
grantex-roll-up-ie.jpg

Český průmysl má tradici a je vlajkovou lodí české ekonomiky. Česká ekonomika ve druhém čtvrtletí ale meziročně klesla téměř o 11 %, a proto české průmyslové firmy musí být inovativní a využívat ve svých procesech nové technologie, které jim přinesou rychlejší uvedení výrobku na trh za efektivnějších podmínek. Také oborové vzdělávání tu hraje...

celý článek
 

Industry Education přichází s prvním kombinovaným B2B setkáním...

21.09.2020
stribrny-stanek-cimatron.jpg

V rámci virtuální oborové výstavy, doprovázené reálnými akcemi, se představí dodavatelé nástrojáren i samotné výrobny a opravny forem, které zde nabídnou svá řešení a kapacity

celý článek
 
První 1 2 Poslední